O zła passo kiedy nadejdzie twój kres ?

Niestety znowu porażka Polonia uległa 0 : 1 w starciu z Aniołami . Na pocieszenie dodam iż bramka została zdobyta po rzucie karnym w 28 minucie bramkarz SKS-u Bartosz Olszacki miał małe szanse i nie powinno się go obwiniać.

Na zakończenie krótka wypowiedź wyżej wspomnianego goalkeepera :

Pierwsze minuty pokazały nam, że o punkty nie będzie łatwo, choć w mojej ocenie do momentu strzelenia gola przez Anioły mecz był wyrównany. Następnie gospodarze cofnęli się, a my ruszyliśmy do ataku, jednaknie udało nam się strzelić bramki. W drugich 45 minutach dominowaliśmy, a rywale ograniczali się jedynie do gry z kontry. Do zdobycia jakichkolwiek punktów zabrakło dokładności i podejmowania lepszych decyzji na boisku, przez co nie umieliśmy stworzyć dogodnej okazji do strzelenia bramki i to najbardziej boli.

Jednak trzeba wierzyć trzeba wierzyć że wszystko będzie w porządku następny mecz będzie u siebie z Centrum Pelplin szczegóły wkrótce !