"Zagraliśmy dobre spotkanie"

Trener Paweł Pagieła po meczu:

- Było to spotkanie z gatunku tych, w, których futbol pokazuje, jaką bywa niesprawiedliwą dyscypliną sportu. W każdym elemencie statystycznym to mój zespół był lepszy, poza tym najważniejszym czyli bramkami. Choć wynik końcowy jest niezadowalający to ocena moich graczy jest pozytywna, bo zagrali dobre spotkanie. Problemy kadrowe są ogromne mimo to nie “pękamy” i gramy w każdym meczu o trzy punkty. Tym razem dwunastu charakternych facetów schodziło z boiska z poczuciem niesprawiedliwości, ale suma szczęścia, nieszczęścia czy sprawiedliwości lub jej braku na koniec sezonu wyjdzie na zero wiec punkty, na które zasłużyliśmy jeszcze do nas wrócą.

- W nasze grze zabrakło precyzji w sytuacjach podbramkowych i stałych fragmentach gry. Poza tymi elementami zawodnicy wykonali swoje zadania dobrze, a kilku z nich bardzo dobrze. Ciągle mamy, o co grać jeszcze w tej rundzie i organizując tak grę jak z Aniołami jestem przekonany zdobycie trzech punktów w najbliższym meczu jest możliwe. Pozostaje nam pogratulować zwycięstwa Aniołom.

Dobrze że trener potrafi  patrzeć optymistycznie w przyszłość i zna słabe strony drużyny ale gdyby je poprawił ...